Pod tym adresem internetowym (apteka-kielce.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Pod tym adresem internetowym (apteka-kielce.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Generyczne domeny znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.

2. Nie widzę adresu dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!

3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.

4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.

5. Jak powstają tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w ten sposób znajdziemy punkty, które zaintrygują przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: tworzymy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.

6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy fotografie z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć nam swoje fotografie, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.

7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie zmienimy serwis.

8. Dla kogo jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.

9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.

10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrobić.

11. Kto pisze treści na serwisach?

Za napisanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.

12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl